Je maakt onderdeel uit van een actief activiteiten/welzijnsteam binnen een van de locaties. Daarin werk je samen met een collega en een ervaringsdeskundige. Je organiseert, voert deze uit en begeleidt zowel individueel als groepsgerichte activiteiten met een wisselend karakter/inhoud. Je signaleert en inventariseert de behoeften en wensen en heb hierbij een uitvoerende en coachende taak m.b.t. bewoners, familie, collega’s en vrijwilligers.
Je gaat aan de slag als Activiteitenbegeleider bij Laurens Antonius Binnenweg, een gezellige locatie gelegen in Rotterdam Centrum. Je komt te werken op de afdeling Dominicus. Deze afdeling is gericht op Jonge Mensen met Dementie. Jonge Mensen met Dementie is een doelgroep die landelijk in lage volume voorkomt maar zich kenmerkt in hoog complexe zorg. Binnen Laurens Antonius Binnenweg nemen wij de zorg vaak over in de fase waarin de begeleiding en-/ of de zorgvraag te complex is om dit in de thuissituatie te bieden.
Het is belangrijk dat je zelfstandig kunt werken, maar vooral in teamverband. Je bent creatief en vernieuwingsgericht. Je weet ten alle tijde goed het overzicht te houden en kunt, indien nodig, improviseren. Je hebt een uitstekend organisatietalent en beschikt over coachingsvaardigheden om het personeel te coachen tot het zelf uitvoeren van activiteiten. Het werken tijdens de avonden en weekenden is voor jou geen probleem, je bent flexibel inzetbaar.
Verder:
Onze academie biedt jou graag de mogelijkheid je kennis en vaardigheden up-to-date te houden en je talenten te ontwikkelen.
Volg gratis en onbeperkt inspirerende cursussen, zoals Spaans of mindfulness.
Van je bijna 6.000 unieke collega's kun je veel leren.
Stap 1: Je solliciteert
Stap 2: Screeningsgesprek
Stap 3: Persoonlijk gesprek
Stap 4: De match
Laurens is de grootste aanbieder van wonen, diensten en zorg in Rotterdam en omstreken. Als huiskamerbegeleider ga je aan de slag op onze locatie Antonius Binnenweg. De locatie ligt in het centrum van Rotterdam en er hangt een huiselijke en gezellige sfeer. De cliënten hebben diverse culturele achtergronden. Laurens hecht veel waarde aan het leveren van zorg op maat met als uitgangspunt respect en ruimte voor beleving van de eigen cultuur.
De afdeling Dominicus
Op de afdeling Dominicus wonen 18 jonge mensen met dementie. Er wordt gesproken over een jonge bewoner met dementie, wanneer de diagnose is gesteld voor hun 65ste levensjaar. Lijkt het jou leuk om een bijdrage te leveren waarbij de kwaliteit van leven van de bewoners wordt verbeterd? Dan is de afdeling Donatus voor jou de ideale werkplek!
Bij Laurens is geen dag hetzelfde. Duizenden ouderen vertrouwen iedere dag op de zorg van Laurens. Onze mensen zeggen wat ze denken, houden van aanpakken en staan dichtbij onze klanten. Jij kunt bij ons écht het verschil maken. Graag zelfs!
Bij inhoudelijke vragen over de functie kan er contact opgenomen worden met Enzo van de Vossenberg, Teamleider Laurens Antonius, afdeling Donatus en Dominicus.