De locatie Beukelaar biedt kleinschalige woningen aan, waarin verschillende leefstijlen en culturen samenkomen. Er is een Nederlandse, Hindoestaanse, Marokkaanse, Turkse en een Afro-Caribische groep.
Samen met jouw team biedt je naast ADL handelingen ook medicijnen uit en de voorbehouden handelingen. Ook bereidt je het MDO voor en neem jij hierin een actieve rol. Daarnaast bekleed je de rol van zorgcoördinator met diverse aandachtsvelden.
Je staat in contact met familieleden en/of mantelzorgers en de behandelaren. Je respecteert de verschillende culturen en leefstijlen. En je geeft de cliënt ruimte om zich thuis te voelen. Jouw collega's van de Beukelaar verwachten dat jij respectvol, assertief, proactief en bekwaam bent. Wij willen de Beukelaar naar een hoger niveau brengen en dat doen we samen.
Als Verzorgende IG op de Beukelaar is het belangrijk dat je zelfstandig werkt. Je werkt graag in teamverband en wilt meewerken aan de toekomst van de locatie. Je hebt respect voor andere culturen, bent ambitieus en wil graag dingen leren.
Verder:
Onze academie biedt jou graag de mogelijkheid je kennis en vaardigheden up-to-date te houden en je talenten te ontwikkelen.
Volg gratis en onbeperkt inspirerende cursussen, zoals Spaans of mindfulness.
Van je bijna 6.000 unieke collega's kun je veel leren.
Stap 1: Je solliciteert
Stap 2: Screeningsgesprek
Stap 3: Persoonlijk gesprek
Stap 4: De match
De Beukelaar is gelegen in de wijk Hillesluis in Rotterdam Zuid en is makkelijk te bereiken met tram 23 en 25.
Bij Laurens is geen dag hetzelfde. Duizenden ouderen vertrouwen iedere dag op de zorg van Laurens. Onze mensen zeggen wat ze denken, houden van aanpakken en staan dichtbij onze klanten. Jij kunt bij ons écht het verschil maken. Graag zelfs!